Telefon onayı işlemi ve detayları

Neden cep telefon onayı?


Cep telefonunuzun sistemimizde doğru şekilde kayıt olması gerektiğinde RandevuAl yetkililerinin veya randevu aldığınız doktorun size ulaşabilmesi için önemlidir.

Güvenli mi?


Cep telefonunuz sitedeki diğer kullanıcılar ile paylaşılmaz. Randevu aldığınız doktorlarınız cep telefonunuzu görebilir. Ayrıca cep telefon numaranız üçüncü firma ve şahıslara reklam vs. amaçlı satılmaz veya paylaşılmaz.

Onay işlemi nasıl çalışıyor?


Randevu alma işlemi sırasında son basamakta cep telefon numaranızı onaylanamız gerekmektedir. Bu sırada onay sayfasını kapatmamalısınız ve başka bir sayfaya geçmemelisiniz. Yazdığınız cep telefon numarasına sistem otomatik olarak SMS ile onay kodu gönderecektir. SMS ile gelen onay kodunu bulunduğunuz sayfadaki ilgili kutucuğa yazıp "Onayla" düğmesine basınız. Eğer kod doğru ise onaylama işlemi tamamlanacaktır.

Hata durumları


Cep telefon numaranızı başında sıfır olmadan alan kodu ile beraber yazmalısınız. Sıfır ile yazılan telefon numarası sonucunda SMS elinize ulaşmayacaktır, dolayısı ile onay kodunu öğrenemezsiniz.

Onay kodunu 2 kereden fazla yanlış yazmanız durumunda randevu işlemini tamamlayamazsınız. Yazdığınız cep telefon numarasını kontrol edin. Eğer yanlış yazmışsanız düzeltip tekrar onaylama işlemi deneyebilirsiniz. Kod veya telefon değişiklilerine rağmen birkaç kerede onaylanamazsa yöneticiler ile irtibata geçmenizi belirten mesaj çıkacaktır. Bu durumda bize iletişim formundan sorunu belirten mesaj yazabilir ya da 0212-4411536 numaralı destek hattımızı arayabilirsiniz.