Randevu almak için gereken işlemler

Randevu almak için öncelikle kullanıcı hesabı açmanız gerekmektedir. Kullanıcı hesabınızı üye kayıt sayfasından yapabileceğiniz gibi randevu saati seçince gelecek sayfadan da yapabilirsiniz.

Eğer yeni kayıt veya mevcut kaydınızı kullanarak önce sisteme giriş yaparsanız yapmanız gereken size uygun doktor, randevu günü ve saatini arama sayfasından tıklamaktır.

Sisteme giriş yapmadan randevu saatine tıklarsanız önce sisteme giriş yapmanız istenecektir. Mevcut bir kullanıcı kaydınız yoksa bu aşamada üye kaydı açabilirsiniz.

Randevunuzu almanız için gereken son basamak telefon onayıdır. Cep telefonunuzun doğruluğu hem RandevuAl yetkililerinin hem de doktorunuzun size gerektiğinde ulaşabilmesi için önemlidir. Eğer ilk defa randevu alıyorsanız cep telefon numaranızı yazmanız ve telefonunuza SMS ile gönderilen kodu ekrandaki kutucuğa yazmanız gerekmektedir.

Eğer sistemde kayıtlı onaylı bir cep telefonunuz varsa, ekranda görüntülenecektir. Telefon numaranızı kontrol etmeniz yeterlidir.

Cep telefonu onay işlemi tamamlanınca artık randevunuz hazırdır. Aynı sayfada doktora iletmek istediğiniz bir mesaj varsa yazabilirsiniz. Dilerseniz ziyaret sebebiniz, şikayetiniz hakkında bilgileri buraya ekleyebilirsiniz. İşlemi onayladığınızda artık randevu talebiniz alınmıştır. Detaylar e-mail kutunuza gönderilecektir.