Doktor ve diş hekimleri hakkında yorumlar

RandevuAl.com farkı


RandevuAl.com'un diğer sitelerden en önemli farkı doktor ve diş hekimleri hakkında yazılan yorumların bu doktorlara muayene olmuş, kendi hastaları tarafından yazıldığını garanti etmesidir.

Nasıl çalışıyor?


Randevu zamanı geçtikten sonra site üzerinden alınan her randevu için ilgili doktordan (veya sekreterinden) "kişi randevuya geldi/gelmedi" bilgisi alıyoruz.

Yorum EkleSadece randevuya geldiği konfirme edilmiş kullanıcılar için bu randevusu hakkında yorum yazma seçeneği aktif oluyor. Kullanıcı yorumunu yazıyor ve moderatör onayı için gönderiyor.

RandevuAl.com kullanıcı sözleşmesine aykırı olmayan yorumlar moderatör tarafından onaylanıyor, sözleşmeye aykırı yorumlar reddediliyor, açık olmayan yorumlar doktor ve hasta arasında çözümlenmek üzere tek tek ele alınıyor.

Yorum yazan kişinin ismi açıklanıyor mu?


Yorum gönderirken kullanıcı isminin sitede nasıl görüntüleneceğini iki opsiyondan biri olarak seçiyor:
1. İsmin tamamı ve soyadın ilk harfi. Örnek: Veli U.
2. "RandevuAl kullanıcısı" olarak. Bu durumda isim sitede görüntülenmiyor.

Her iki durumda da kişinin gerçek tam ismini, hakkında yorum yazdığı doktor görebiliyor. Bu yüzden yorum yazarken kişisel deneyimlerinizi en objektif şekilde belirtip saygı platformundan uzaklaşmamanızı dileriz.

Yaptığım yorumları değiştirebilir miyim?


Yorum GüncelleYazdığınız yorumları moderatör tarafından onaylanana kadar profil sayfanızdan "Yorum Güncelle" düğmesini tıklayarak güncelleyebilirsiniz. Onaylandıktan sonra ise sadece isminizin sitede nasıl görüntüleneceğini değiştirebilirsiniz.